Rise Online NFT Aktarım
Category

: Rise Online NFT Aktarım

Description

Rise Online NFT Aktarım


Rise Online NFT Aktarım ürünlerini satın alarak, satın almış olduğunuz karakter veya diğer NFT ürünlerini oyun içerisine kolaylıkla aktarabilirsiniz.


Rise Online AVAX Satın Al


Rise Online Avax satın alarak, NFT olarak satın aldığınız ürünleri metamaskınızdan oyuna import etmenizi sağlayabilirsiniz. Rise Online AVAX, özellikle oyuna yeni başlayan ya da oyun içerisinde karakter gelişimi, karakter satın almak isteyen oyuncular için önemli bir husustur. Rise Online crypto üzerine kurulmuş bir oyun olmasının yanı sıra dışarıdan satın aldığınız binek, pet, karakter gibi ürünleri oyuna entegre etmeniz için blockchain sisteminden yararlanmanız gerekmektedir. Bu yüzden Rise Online NFT ağı AVAX ağıdır. Satın aldığınız NFT karakter, pelerin, binek, kostüm, pet gibi ürünleri oyuna import etmeniz için belirli ücretlere ihtiyaç vardır. Rise Online AVAX Satın alarak sizde bu tarz ürünlerinizi oyuna entegre edebilirsiniz. Oyuna entegre etmeniz için gerekli olan ROCO ve AVAX'ı Rise Online Yetkili Bayi güvencesiyle satın alabilir ve dakikalar içerisinde metamask hesabınıza yükleyebilirsiniz. Bu şekilde güvenle metamask ağınızda bulunan NFT ürünlerini oyuna entegre edebilirsiniz.


Rise Online ROCO


Rise Online ROCO, Rise Online'ın kendine ait crypto para birimidir. Özellikle P2E sistemiyle kurulan Rise Online, kendi coini ile bir çok işleyişi yerine getirmektedir. Bunlardan en önemlisi Rise Online NFT satın alan kullanıcılar, satın aldıkları NFT rüünlerini oyuna entegre etmesi için AVAX ve ROCO'ya ihtiyaçları bulunmaktadır. Rise Online ROCO Satın Alarak sizde bir çok coin ağları ya da farklı dolandırıcılık risklerine maruz kalmadan Rise Online yetkili bayi güvencesiyle Roco satın alabilir ve güvenle NFT ürünlerinizi oyuna entegre edebilirsiniz.

read more...
Rise Online NFT Aktarım