Category
: Rise Online
Description

Rise Online Cash


Rise Online Wold, yerli şirket olan RokoSoft tarafından geliştirilmiş Unreal Engine 4 (UE4) oyun motoruyla hazırlanmış ilk yerli MMORPG'dir.

Oyunda 2 ırkın mücadelesi konu olmaktadır. Protean ve Lunaskar. Tarafını seçen oyuncular 4 ana sınıf üzerinden seçim yapmaktadır. Bunlar Rogue, Warrior, Magician ve Priest sınıfıdır. Karakterinizi geliştirerek oynayacağınız bu oyunda, Death Valley haritasında rakiplerinizle karşılaşabilir onlarla rekabet edebilirsiniz. Dungeon, Crafting gibi etkinliklerle ise karakter gelişimini sağlayabilirsiniz. Rise Online Cash, Rise Online'da oyun içi para birimidir. Rise Online Cash ile Rise Online premium, kostüm, pot ve mana, magic puppet, gibi bir çok oyun içi mağazada satılan ürünü satın alabilirsiniz. Rise Cash, oyunda karakterinizin daha hızlı gelişmesi, görünümünün değişmesi gibi bir çok faktöre etki eder. Rise Cash satın alarak, karakterinizi daha hızlı geliştirebilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Rise Online Cash belirli miktarlarda satılmaktadır. Alacağınız her Rise Online Cash farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.


Rise Online Cash Miktarları


500 Rise Cash

1020 Rise Cash

2050 Rise Cash

3090 Rise Cash

4140 Rise Cash

5200 Rise Cash

10500 Rise Cash olmak üzere 7 adet farklı miktarda Rise Cash bulunmaktadır. Rise Online Cash miktarlarından dilediğinizi alabilir, oyun içi mağazadan istediğiniz ürünleri alabilirsiniz.


Rise Online Cash Nasıl Satın Alınır?


OyunSoft Rise Online Cash yetkili satıcısıdır. Aldığınız her ürün doğrudan Rise Online tarafından tedarik edilmektedir. Ürün siparişini verdiğiniz an sistem otomatik olarak Rise Online'dan yeni kodları sizlere göndermektedir. Aldığınız kodlar benzersiz ve başka kimsede olmayan kodlardır. Bu kodları oyun içerisinden ya da Rise Online World sitesinden giriş yaparak mağazadan bakiye olarak yükleyebilirsiniz.


Rise Online Cash Bonus


Rise Online'da satın aldığınız cashlerde bonus bulunmaktadır. Örneğin 1000 Rise Cash satın aldığınız da 20 Rise Cash bonus olarak gelmektedir. 2000 Cash ise 50, 3000 Cash 90, 4000 Cash 140, 5000 Cash 200, 10000 Cash ise 500 Rise Cash vermektedir. Bu bonusları Rise Online kaldırabilir, arttırabilir ya da azaltabilir. Satın aldığınız Cashler, doğrudan bonuslarıyla birlikte gönderilmektedir.


Rise Online PUS fiyatları ya da Rise Online Premium fiyatı gibi bir çok soru sorulmaktadır. Rise Online Cash ve Rise Online Premium kategorimizi inceleyerek bunların cevaplarını bulabilirsiniz. Ürün fiyatları sabit olmakla birlikte OyunSoft Türkiye'nin en düşük kredi kartı komisyonuna sahip firmadır. Bu yüzden kredi kartıyla alacağınız Rise Cash ürünlerini daha düşük komisyon ödeyerek satın alabilirsiniz. Rise Online Cash fiyatlarını detaylı incelemek için Rise Online Cash kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Rise Online İndir

Rise Online oyununu oynamak ücretsiz. Rise Online'ı doğrudan websitesinden indirebilir ve açacağınız üyelik ile oynayabilirsiniz. Rise Online Official Websitesine buradan ulaşabilirsiniz. Rise Online kaç gb gibi bir çok soru sorulmaktadır. Oyunun indirme miktarı ortalama 23-25 GB arasında olmakta ve oyun açıldıktan sonra yani Rise Online bilgisayara kurma işlemine geçtikten sonra dosya boyutu artabilir. Yeni gelen güncellemelerle bu dosya miktarı artabilir ya da azalabilir.


Rise Online Nedir?

Rise Online oynaması ücretsiz bir MMORPG oyunudur. Ancak oyun içerisinde ücretli satın alımı bulunan bir mağazası mevcut. Bu mağazada karakterini görsel olarak güzelleştiren kostümler, karakterinin gelişimini hızlandırabilecek premium, experience kağıtları, potlar, petler ve binekler gibi bir çok ürün bulunmakta. Bu ürünleri satın almak için Rise Online Cash satın alıp, karakterinin gelişimini hızlandırabilirsiniz. Ayrıca Rise Online'da elde ettiğin goldu OyunSoft'a satabilir, karşılığında cash satın alabilirsin. Aynı zamanda gold satın alarak, karakterine eşya alabilir, karakterini güçlendirebilir, rakiplerinle amansız rekabete girebilirsin.


read more...