About Us

www.oyunsoft.com Dijital Video Oyunları ve Yazılım Dağıtımı yapan, kurumsal bir şirkettir.


Resmi oyun üreticileri, partnerlerimiz ve geliştiricilerle olan iş birliğimiz ile satışı yapılan tüm ürünler resmi kaynaklardan temin edilmektedir.


Türk iş ortaklarımız ile birlikte dijital kod, cdkey, giftcard, pc ve konsol oyunları, hediye kartları ve mobil oyun e-pin satışı gerçekleştiren resmi bir e-ticaret sitesidir.


2023 yılından bu yana yenilikçi, dinamik çalışma arkadaşlarıyla OyunSoft olarak siz değerli kullanıcılarımıza güvenli ve eğlenceli alışveriş ortamını sağlamak için çalışıyor, platform ve ürünlerimizi sürekli güncellemekteyiz. Sektördeki bu tecrübemizi, yenilikçi ve en uygun fiyatlar ile oyuncu topluluğuna paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz.


OyunSoft.com kullanıcılarına Kredi Kartı, Banka Havale /EFT, Taksitli Kredi Kartı ve çeşitli diğer ödeme yöntemleri ile 7/24 kesintisiz ve güvenilir alışverişi sağlar. OyunSoft 7/24 canlı destek ile sipariş, soru, öneri ve şikayetleriniz cevaplanmaktadır. Destek ekibimiz, sorun veya sorularınız olması durumunda size yardımcı olmak için her şeyi yapan tutkulu oyunculardan oluşur. Talebiniz her zaman özenle ele alınır. Discord sunucumuza katılarak, direkt iletişime geçebilir ve her zaman istek ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. SSL sertifikası ile maksimum güvenlik ve ürünün satma hakkını veren resmi yayıncı anlaşmalarımız ile oyunculara satış sonrası güvenliği garanti ediyoruz. Özel fırsatlar ve indirimler için doğrudan yayıncı üzerinden en iyi teklifleri oyunculara sunmaktayız.

Ödemelerin İptal ve İadeleri


*Havale ,eft , şube içi ödeme , mobil bankacılık , ATM'den kartlı veya kartsız ödeme yöntemleri ile sitemize yaptığınız ödemelerin iadesi mümkündür.Bu ödeme türü için iade talebini sitemiz üzerinden para çekme sayfasından yapabilirsiniz.Bu ödemeler sadece ödemeyi yapan kişi adına kayıtlı bir banka hesabına iade edilebilmektedir.İadelerde kesilecek olan işlem ücreti talebi yaptığınız sayfada güncel olarak belirtilen tutardır.


*Tamamlanmış fakat henüz bakiyenize geçmemiş olan ödemelerinizin iptalini, ödeme yaparken kullandığınız aracı kurumla veya canlı destek hattımız ile iletişime geçerek sağlayabilirsiniz. 


*Mobil Ödeme ,Prepaid Card, Promosyon kodu gibi ödeme yöntemleri ile yapılan ödemelerin iadesi mümkün değildir.


*Kredi Kartı , Banka/ATM kartı ile sitemize yaptığınız ödemelerin iadesi mümkündür.Bu ödeme türü için iade talebini sitemiz üzerinden para çekme sayfasından yapabilirsiniz.İade talebinizi yaptığınızda, bankaya ödemenin tekrar karta iadesinin yapılması için aynı gün içerisinde talep iletiriz ve bankanız ödeme yaptığınız karta iade talep tutarını ve ödeme yaparken kartınızdan kesilen komisyon tutarını iade etmektedir.Karta iade süresi bankaya göre değişken olup ortalama 1-7 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. İş günlerine haftasonları ve resmi tatiller dahil değildir.


Detaylı bilgi ve iletişim için : [email protected]